Kategoriler
Apps & Oyunlar

Samsung Akıllı Telefonlara Android 9.0 Pie Teması Yüklemek

Samsung akıllı telefonlara Android 9.0 Pie teması yüklemek mümkün. Bilindiği gibi Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu Android 9.0 Pie’ı Ağustos ayı sonunda resmi olarak duyurmuş ve Pixel serisi akıllı telefonları için dağıtmaya başlamıştı. Diğer üreticiler ilk etapta üst düzey akıllı telefon modelleri için Android 9.0 Pie güncellemesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Tabii güncellemelerin hazır hale gelmesi hayli zaman alıyor. OnePlus 6 ve Nokia 7 Plus Android Pie güncellemesini almaya başlayan cihazlar arasında.

Güney Kore merkezli Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için Android 9.0 Pie Beta ROM’u üzerinde çalıştığı haberleri çıkmıştı. Galaxy S8, S8+, Note 8 ve Note 9 da mutlaka bir noktada bu güncellemeye kavuşacak ama tarihler konusunda bir bilgi yok. Bu durumda işletim sistemine geçiş yapamasanız da en azından Android Pie temasını cihazınıza yükleyebilmeniz mümkün.

Samsung Akıllı Telefonlara Android 9.0 Pie Teması Yüklemek

Samsung cihazlar için Android 9.0 Pie temalarını Cameron Bunch geliştirdi.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

Light Android P Theme – Vanilla Pie

Vanilla Pie teması Android 9.0 Pie işletim sisteminin aydınlık – açık tonlu teması ile aynı görünümde. Pixel serisindeki özel jestlerin desteklenmediği belirtilmekte.

Dark Android P Theme – Blueberry Pie

Blueberry Pie ise koyu renkli bir tema. Tıpkı Vanilla Pie gibi sade ve basit bir çözüm. Settings menüsü, mesajlar, Quick Settings menüsü ve daha birçok bölüm koyu renk arka plan ve görünüme kavuşuyor.

Bu temaları Samsung Galaxy akıllı telefonunuzdaki Galaxy Apps mağazasında arama yaparak yükleyebilirsiniz.