Kategoriler
Haberler

Gelmiş Geçmiş En Pahalı iPhone XS Max

Apple‘ın geçtiğimiz günlerde tüketicilerle tanıştırdığı iPhone XS ve XS Max modellerinin 10 bin TL civarında olması bekleniyor. Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar tarafından hazırlanan iPhone XS Max Maximum modellerinin fiyatları ise dudakları uçuklatacak cinsten. İşte 90 bin liralık iPhone XS Max modelleri

Gelmiş Geçmiş En Pahalı iPhone XS Max

Apple’ın piyasaya sunacağı tüm modellerinde teknik özelliklerinin yanı sıra fiyatının da merak konusu olduğu aşikar. Apple‘ın geçtiğimiz günlerde tüketicilerle tanıştırdığı iPhone XS ve XS Max modellerinin Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı. Yurt dışından getirilen modellerin şu anda ülkemizde 10-15 bin TL fiyat aralığında satılıyor. Dolayısıyla resmi fiyatların 10 bin TL civarında olması bekleniyor.

Akıllı telefonlara eklenen modifiyeler özellikle gösterişi seven kullanıcıların ilgisini çekiyor. Söz konusu akıllı telefon iPhone olduğunda da modifiyeli cihazlar telefonun kendisinden daha pahalı bir noktaya ulaşıyor. Bunun son örneği ise Caviar firmasının iPhone XS Max Maximum modelleri oldu.

512 GB depolama alanına sahip olan iPhone XS Max’ın arka kapağını lüks malzemeler ile donatarak değerli kılan şirket toplamda beş farklı modeli satışa sundu.  En ucuz model olan Maximum Ultralight, 5200 dolar fiyat etiketine sahip. Ardından titanyum arka kapaklı Maximum Invincible 5500 dolar, Maximum Gold 5.960 dolar ve Maximum Diamonds 9.890 dolar fiyat etiketi ile gelirken; arka kapak kısmında 150 gram altın bulunan en pahalı modeli Maximum Fine Gold ise tam tamına 15.340 dolar fiyat etiketine sahip.

Serinin en pahalı modeli ABD’de 1449 dolara satılan standart modelin fiyatından 10 kattan daha yüksek. Siyah kadife astarlı ahşap lake bir kutu ile birlikte gelen telefonun, tüm dünya geneline ücretsiz gönderildiği belirtiliyor. Netice itibariyle iPhone adının geçtiği her haberde olay yaratmaya devam ediyor.