Kategoriler
Aksesuarlar

LINE ve Bang & Olufsen’den Temalı Kablosuz Hoparlör

Japonya’nın en büyük mobil mesajlaşma platformu LINE, Bang & Olufsen işbirliğiyle hazırladığı temalı kablosuz hoparlörünü tanıttı. Beoplay P2 Brown Limited Edition adı verilen LINE ve Bang & Olufsen’den temalı kablosuz hoparlör ile LINE Friends ürünleri serisine yepyeni bir ürün daha eklenmiş oldu.

LINE ve Bang & Olufsen’den Temalı Kablosuz Hoparlör

Çoğunlukla Asya bölgesinde olmak üzere ülkemizde de popüler olan LINE mesajlaşma uygulaması LINE Friends temalı sevimli karakterli ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. On binlerce çıkartma seti bulunan LINE Friends, çok sayıda sevimli karakterlerden meydana geliyor. LINE Friends karakterli ürünler 108 ülkede satılıyor. Ayrıca New York şehrinde özel bir hediyelik eşya mağazası bulunuyor. Bu karakterleri arasında Brown Bear yani kahverengi ayı en çok tanınanlardan biri.

LINE, DJI ile birlikte hazırladığı kahverengi ayı temalı drone modelini Ağustos ayında tanıtmıştı. Firma arayı fazla açmadan geçtiğimiz günlerde de kahverengi ayı temalı Beoplay P2 Brown Limited Edition taşınabilir hoparlörünü tanıttı. Tasarım ve teknik özellikler bakımından Beoplay P2 modelini temel alan Beoplay P2 Brown Limited Edition üzerinde tuş bulunmuyor. Şarkı geçme, durdurma, ses kontrolü gibi işlemler sallama ve dokunuşlarla yapılıyor. Konsepti gereği sadece kahverengi bulunan hoparlörün üst kısmında da kahverengi ayının başı yer alıyor.

5 bin adet gibi sınırlı bir sayıda üretilen Beoplay B2 Brown Limited Edition, 4 Ekim’de ABD, Çin, Güney Kore, Hong Kong, Japonya ve Tayvan’da satışa sunulacak. Standart Beoplay P2 modeli 169 dolar olan hoparlörün sınırlı sayıda üretilen bu özel versiyonu için henüz bir fiyat açıklanmadı.