Kategoriler
Rehberler

Telefonda Bir Uygulamayı Çoğaltmak ve İki Hesapla Kullanmak

Şimdi bahsedeceğimiz ücretsiz uygulama sayesinde telefonda bir uygulamayı çoğaltmak ve iki hesapla kullanmak mümkün oluyor. Örneğin, bir online oyunu iki farklı hesapla oynamak ya da Facebook’a iki farklı hesapla giriş yapmak gibi.

Telefonda Bir Uygulamayı Çoğaltmak ve İki Hesapla Kullanmak

Telefonda Bir Uygulamayı Çoğaltarak İki Hesapla Kullanmak

Parallel Space Yükleyin

Diğer uygulamaların yanı sıra birden fazla Facebook hesabına giriş yapmanızı sağlayan program Parallel Space olarak adlandırılır ve Google Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir. Başlamak için uygulamayı arayın ve kurun, ya da aşağıdaki bağlantıyı kullanarak doğrudan indirme sayfasına gidin.

Favori Uygulamalarınızı Çoğaltın

Parallel Space’i ilk kez başlattığınızda, hızlı bir özellik turu gösterilecek. Turda uygulamanın Facebook ve Instagram’dan daha fazlası için kullanılabileceği size bildirilir. Kısaca her uygulamayı veya oyunu klonlayabilirsiniz. Cihazınızı başkalarıyla paylaşıyorsanız kullanışlı olacaktır.

Bu noktada, zaten cihazınızda Facebook veya Instagram yüklü ise, hemen ikinci bir hesapta oturum açma şansınız olacak. Ancak, uygulamada bundan daha fazlası var. Zaten Instagram, resmi uygulamasında son zamanlarda birden fazla hesap kullanmaya izin veren bir özelliği açmıştı.

Telefonunuzda yüklü olan herhangi bir uygulamayı çoğaltmak ya da klonlamak için ekranın altındaki + düğmesine dokunun. Sırada tüm yüklü uygulamalarınızın bir listesini göreceksiniz. Çoğaltmak için bu listedeki herhangi bir uygulamaya dokunmanız yeterli.

Ardından Parallel Space çalışmaya başlayacaktır. Uygulamanın ikinci kopyası anında oluşturulacak ve bu hemen hemen her uygulama ile çalışacaktır. Çoğaltmaya değer uygulamalara Facebook, Dropbox, Slack, Skype vb. örnek gösterilebilir. WhatsApp, Snapchat ve çoğu Google uygulaması ise bu işlemde pek sağlıklı çalışmamaktadır.