Kategoriler
Haberler

Nokia 9 PureView 5 Kamera ile Gelecek!

HMD, PureView ticari markasını güvence altına aldığında, şirketin gelişmiş kameralara sahip bir Nokia telefon üzeirnde çalıştığı belliydi. Tekrardan dirilen markanın Nokia 9 PureView adıyla yeniden duyurulacağı iddiaları kimseyi şaşırtmayacaktır. Nokia 9 PureView 5 kamera ile gelecek!

Nokia 9 PureView 5 Kamerayla Gelecek!

Nokia 9 PureView 5 Kamerayla Gelecek!

Sızıntıyı yapan Roland Quandt, yeni amiral gemisinin pazarlama kampanyasının yakında başlayacağını bildiriliyor. Bu, telefonun gelecek yıla ertelendiği haberleri ile aykırı bir durum. Hayranlar bu durumdan memnunda çünkü cihaz daha gelişmiş çipsetle gelebilecekti.

HMD’nin planlanan iki etkinliği var. Son sızıntıların sıklığına ve ayrıntı düzeyine bakarsak, bu hafta (4 Ekim) Nokia 7.1 Plus‘ı göreceğimizden neredeyse eminiz. Bu da 11 Ekim etkinliğini, PureView markasının yeniden doğuşu için potansiyel bir tarih yapıyor.

“Beş kamera mı!?” dediğinizi duyar gibiyiz. Light, çok kameralı bir telefon geliştirmek için SoftBank ve Leica ile ortaklık kurdu. Ayrıca FIH Mobile da (yeni Nokia telefonları yapan Foxconn alt şirketi) buna dahil oldu. Dolayısıyla beş kameralı telefonun geliştirilmesi için büyük çaba sarfediliyor.

Bu arada, HMD ayrıca PureDisplay‘i de piyasaya sürdü. Bu da muhtemelen Nokia’nın PureMotion ekran teknolojisinin devamı olacağı anlamına geliyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum