Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T 2018’e Damga Vurmaya Geliyor

Geçtiğimiz mayıs ayında piyasaya çıktığı günden bu yana OnePlus 6, 2018’de gördüğümüz akıllı telefonlar arasında en iyilerinden biri oldu. Çarpıcı yeni renkler ve hızlı yazılım güncellemeleri sayesinde telefon daha da iyi bir hale geldi. Şimdiyse ardılı OnePlus 6T 2018’e damga vurmaya geliyor.

OnePlus 6T 2018’e Damga Vurmaya Geliyor

OnePlus 6T 2018'e Damga Vurmaya Geliyor

6T muhtemelen OnePlus 6‘nın formülünü çok fazla sarsmayacak, ama yine de yılın en ilginç akıllı telefonlarından biri olabilir. Geçtiğimiz günlerde OnePlus CEO’su Pete Lau ile yapılan röportajda cihaza dair birkaç ilginç bilgi ortaya çıkarıldı.

Röportajda belki de en önemlisi OnePlus 6T’nin kablosuz şarj desteklemeyeceği açıklaması oldu. Şirketin CEO’suna göre kablosuz şarj henüz Dash Charge teknolojisinin hızına yaklaşamadığından kullanılmaya değer bulunmamış.

Gerekli ayarlamalar yapılıp Dash Charge hızına ulaşsa bile yaydığı ısı tehlike oluşturacak boyutta olduğundan OnePlus 6T’de kablosuz şarj fikri iptal edilmiş. CEO’ya göre teknoloji bir gün bu boyutlara ulaşacak. Belkide OnePlus 7‘de kablosuz şarj görebileceğiz.

OnePlus 6T’de en üst seviye su dayanıklılığı kullanılmış. OnePlus 6 karşısında önemli bir yükseltme olabilir. Elbette küçük su damlası çentiği de unutulmamalı. Son olarak, 3,5 mm kulaklık girişinin kaldırılmasıyla ilgili konuşan CEO, bunun ekran içi parmak izi sensörüne yer açmak için yapıldığını belirtmiş.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum