Kategoriler
Konular

Android: En İyi Üç Uygulama Kilitleme Uygulamaları

Android telefonunuzu kurcalayan kişilerin telefonunuzda her an hangi uygulamaya gireceği belli olmayabilir. Telefonunuzun kurcalanması sinir bozucu bir durum olsa da telefonunuzun kurcalayan arkadaşınızın kalbini kırmak istemiyor olabilirsiniz. Ancak arkadaşınızın, telefonunuzda hangi uygulamalara girmesini tahmin ediyorsanız ve hangi uygulamanın içini kurcalamasını istemiyorsanız o uygulamaya bir kilit koyabilirsiniz.

Android: En İyi Üç Uygulama Kilitleme Uygulamaları

1- Vault-Hide

NQ Mobile Security isimli uygulama geliştiricisinin geliştirdiği uygulama kilitleme uygulaması olan Vault-Hide ile uygulamalara kilit koyabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde telefonunuzu kurcayalan arkadaşlarınızın mesajlaşma uygulamasına, telefon rehberine, çağrı kayıtlarına, fotoğraf ve videolara ve özelinizin olduğu uygulamalara girmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın gizli internet tarayıcısı sayesinde internette yaptığınız aramaların geçmiş listesine eklenmesinin önüne geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi pil tasarrufu uygulamaları
Vault - fotoğrafı gizle
Vault - fotoğrafı gizle
Developer: Unknown
Price: Free

2- App Hider

App Hider uygulamasını kullanarak telefonunuzun uygulamalar listesinde gözükmesini istemediğiniz uygulamaların logolarını gizleyerek telefonunuzu kurcalayan kişilerin erişmesini engelleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bir uygulamayı birden fazla hesapla kullanabilirsiniz. Hesap makinesi görünümde olan App Hider uygulamasına, uygulamaları kilitlemek için belirlediğiniz şifreyi yazarak uygulamalarınıza erişebilirsiniz. App Hider ile telefonunuzdaki bütün uygulamalara giriş engeli koyabilirsiniz.

3- Keepsafe Fotoğraf Kasası

Keepsafe Fotoğraf Kasası isimli uygulama fotoğraf ve videolarınızın gizlenmesini sağlar. Uygulamayı kullanarak fotoğraf galerinizdeki istediğiniz fotoğraf ve videoyu gizleyebilirsiniz. Uygulamanın içinde yer alan yedekleme özelliği ile fotoğraflarınızı yedekleyebilir, 5.000’e yakın fotoğrafınızı bu uygulamada saklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra kıyaslaması
Keepsafe Güvenli Fotoğraf Kasa
Keepsafe Güvenli Fotoğraf Kasa

Android: En İyi Üç Uygulama Kilitleme Uygulamaları ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forum sayfamız üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forum sayfamıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!