Kategoriler
Haberler

Çentiksiz Nokia Telefon Duyurulmak Üzere

Son zamanlarda, tanıtılmayı bekleyen Nokia marka cihazları çevreleyen birçok yeni sızıntı ve iddia ortaya atıldı. Bu sızıntıların birçoğu dolaylı yoldan doğrulandı. Yeni iddialara göre çentiksiz Nokia telefon duyurulmak üzere.

Çentiksiz Nokia Telefon Duyurulmak Üzere

Nokia Çentiksiz Bir Akıllı Telefon Duyurmak Üzere

İlk sızıntılar yaklaşan Nokia 7.1 Plus’ın 18:9 en boy oranında çentiksiz bir ekrana sahip olacağını söylemişti. Bu iddialar ne Nokia 7.1 Plus ne de Nokia 7.1 için doğru çıktı. Her iki cihaz da çentikli bir panele sahip. Bu iddialar yayımlanan işlenmiş görüntülerle yalanlanmış oldu. Ancak hâlâ bir doğruluk payı olabilir.

HMD Global’in 4 Ekim ve 11 Ekim tarihlerinde düzenleyeceği etkinliklerde birçok yeni cihazın tanıtılması bekleniyor. Bunlar arasında 7.1 ve 7.1 Plus var. Ancak sürpriz şekilde üçüncü bir cihazın varlığına daha işaret ediyor. Söylentilere göre bu telefon Snapdragon 710 yonga setini çalıştıracak. 7.1 Plus ile aynı gibi görünse de önemli bir fark var.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

Üçüncü Nokia telefonda çentik bulunmayacak. Evet, ilk çentiksiz ekranlı telefonlardan biri de Nokia’dan gelebilir. Böylece 18:9 en boy oranlı ve orta sınıf yeni bir telefonu daha görmüş olacağız. Android tarafında orta sınıf hiç olmadığı kadar güçlenmeye devam ediyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum