DSLR Kamerayla Çekilmiş Fotoğrafları Instagram'da Paylaşma


Birçok Instagram kullanıcısının yaptığı hatalardan bir tanesi olan DSLR kamerayla çekilmiş fotoğrafları düşük kalitede Instagram'a atma, bu yazımızla beraber son buluyor. Artık DSLR kamera ile çekilmiş fotoğrafları Instagram'da yüksek çözünürlükte paylaşabilirsiniz.

DSLR Kamerayla Çekilmiş Fotoğrafları Instagram'da Paylaşma

DSLR kamera ile çekilmiş fotoğrafları Instagram'da paylaşırken hemen hemen her kullanıcının yaptığı hatalardan bir tanesi, çekilmiş fotoğrafı WhatsApp veya Facebook uygulamaları üzerinden telefonuna kaydetmektir. Bu hata, fotoğrafın gönderimi sağlanırken fotoğrafın kalitesinin düşmesine yol açar.

Bu hatanın önüne geçmek için ilk olarak akıllı telefonunuza Google Drive'ı yükleyin. Google Drive uygulamasını yükledikten sonra bu uygulamaya Google hesabınızla giriş yapın. Daha sonra DSLR kamera ile çekilmiş fotoğrafı SD kart aracılığıyla bilgisayarınızın masaüstüne atın. Bir sonraki adımda ise bilgisayarınızın internet tarayıcısından Google Drive uygulamasına, telefonunuzdan da giriş yaptığınız Google hesabına giriş yapın. Masaüstüne taşıdığınız fotoğrafı bilgisayarınızdaki internet tarayıcısından açtığınız Google Drive'a sürükleyerek taşıyın.

Google Drive
Google Drive
Developer: Google LLC
Price: Free
‎Google Drive – online backup
‎Google Drive – online backup

Bilgisayardan Google Drive'a attığınız görüntüyü telefonunuza aktarmak için telefonunuza yüklediğiniz Google Drive uygulamasını açın ve fotoğrafı bulun. Fotoğrafı açın ve fotoğrafın üzerine parmağınızı basılı tutun. Film Rulosuna Kaydet penceresinden Kaydet butonuna tıklayın. Fotoğraf böylece fotoğraf galerinize kaydedilecektir.

DSLR Kamerayla Çekilmiş Fotoğrafları Instagram'da Paylaşma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forum sayfamız üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forum sayfamıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!