Kategoriler
Haberler

Dört Kameralı Samsung Galaxy A9s ile Tanışın

Samsung, üç kameralı Galaxy A7’yi (2018) tanıttıktan sonra dört kameralı telefon kategorisine adım atmaya hazırlanıyor. Yeni cihaz da Galaxy A serisinin bir parçası ancak arkada dört paralel kameraya sahip. İşte Samsung Galaxy A9s.

Dört Kameralı Samsung Galaxy A9s ile Tanışın

4 Kameralı Samsung Galaxy A9s
4 Kameralı Samsung Galaxy A9s

10 gün öncesine kadar Samsung Galaxy A9 Star Pro adıyla gelecek yeni bir Samsung cihazdan bahsetmiştik. Cihazla ilgili bilgileri ilk kez aktaran Alman kaynağı bugün yonga seti, pil kapasitesi ve bellek seçenekleri dahil olmak üzere daha fazla detayı ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy A9s, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 660 yonga setini çalıştıracak. Koreli şirket, cihazlarını diğer üreticilerin yonga setleriyle nadiren donatıyor. Bu genellikle ABD ve Çin’de gerçekleşiyor. Bu da yeni cihazın bu ülkelerden birinde piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor olabilir.

Samsung Galaxy A9s 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Sızıntılara bakılarak hazırlanan yukarıdaki konsept tasarımın gerçek telefonu oldukça iyi şekilde yansıttığı söylenebilir. A9s’nin dört kamerası sırasıyla şu özelliklere sahip:  f/1.7 objektife sahip 24 MP ana kamera, f/2.2 diyaframlı 5 MP derinlik sensörü, f/2.4 diyaframlı 8 MP geniş açı objektif ve 2 kat yakınlaştırma yapabilen f /2.4 açıklığı bulunan 10 MP bir lens.

Galaxy A9s bataryası USB-C portundan dolum yapacak ve 3,720 mAh kapasiteye sahip olacak. Ancak Samsung Quick Charge 2.0 standardında kalacak. Bu iddiaların doğruluğu Samsung’un 11 Ekim’de gerçekleştireceği “4 Kat Eğlence” etkinliğinde ortaya çıkacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum