Kategoriler
Haberler

Moto G7 Fiyat, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Bu yılın merakla beklenen akıllı telefonlarından Moto G7 ile ilgili elimize daha fazla sayıda bilgi geçmeye başladı. Şimdiyse Moto G7 özelliklerinin tam bir listesini gösteren ve parekende kutuda kullanılacağı anlaşılan bir medya görseli ortaya çıktı. İşte Moto G7 fiyat, özellikleri ve çıkış tarihi.

Moto G7 Fiyat, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Moto G7 Fiyat, Özellikleri ve Çıkış Tarihi
Moto G7 Fiyat, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Ekran görüntüsüne göre, Moto G7 6.4 inç Full HD+ ekrana sahip olacak ve dolayısıyla şimdiye kadar sızan işlenmiş görüntülere oldukça benzeyecek. Ekran minimalist bir çentikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca henüz onaylanmamış yonga setinde 8 adet çekirdek bulunduğunu görüyoruz. Moto G7’de RAM 4 GB ve dahili depolama ise 64 GB olacak.

12 MP kamera çentik üzerine yerleştirilirken, arka tarafta 5 MP’lik bir ikincil lensle desteklenen 16 MP bir sensör yer alıyor. Cihaz 3500 mAh pilden besleniyor ve kutudan Android 9.0 Pie kurulu olarak çıkıyor. Parmak izi okuyucusundan da söz edilmekte. Ancak şu günlerde her orta sınıf cihazda bulunması nedeniyle şaşırması zor.

Mevcut Moto G6’lar bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünden, Moto G7 çıkış tarihi için en erken 2019’un Ocak ya da Şubat ayı gösteriliyor. Ayrıca bu sızıntının doğru olup olmadığını söylemek için henüz çok erken. Bu yüzden biraz daha fazla delile ihtiyacımız olacak. LG G7 fiyatı 3500 lira olması bekleniyor. Moto G7 özellikleri şimdilik böyle.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum