Kategoriler
Haberler

Huawei Mate 20 İşte Böyle Görünüyor!

Huawei’in 16 Ekim etkinliğinde tanıtılacak olan Mate 20 Pro hem özellikleri hem de görüntüsüyle büyük beğeni toplayacak. Küçük kardeşi Huawei Mate 20 bu zamana kadar biraz gölgede kalmıştı. Sızdırılan bilgilere bakılırsa o da epey iddialı olacak. Huawei Mate 20 işte böyle görünüyor!

Huawei Mate 20 İşte Böyle Görünüyor!

Huawei Mate 20 İşte Böyle Görünüyor!
Huawei Mate 20 İşte Böyle Görünüyor!

Sızıntının kaynağına göre, bunlar yaklaşan Mate 20’nin resmi basın görüntüleri ve görünüşe göre Mate 20 Pro’ya oldukça benziyor. Ancak bazı önemli farklılıklar var. Mate 20 Pro’daki geniş çentik burada yerini daha küçük bir su damlası çentiğe bırakıyor. Bunun nedeni cihazda 3B yüz algılama teknolojisinin bulunmayacak olması.

İlginç bir şekilde, kaynak ayrıca 1080 x 2244 piksel çözünürlüğe ve 6,43 inç ekran boyutuna işaret ediyor. Eğer bu doğruysa normal Mate 20’nin bir kez daha Pro’dan büyük bir ekrana sahip olacağını anlıyoruz. Zira Mate 20 Pro 6,3 inçlik kavisli bir panel ile geliyordu.

Bir diğer farklılık da arkadaki kamera düzeni. Mate 20 Pro’nun sol üst köşesinde LED flaş varken, normal modelde LED flaş, kare şeklindeki üçlü kamera düzeneğinin sağ üst köşesinde bulunuyor. Huawei, tüketicilerin iki cihazı daha kolay ayırt etmesi için bunu yapmış olabilir.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum