Kategoriler
Haberler

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro Fiyatı

Son zamanlarda Huawei’in yaklaşan amiral gemisi phablet’leri ile ilgili çok sayıda söylenti ve iddiayla karşılaşmıştık. Ancak hala fiyatlar hakkında fazla bir şey bilmiyorduk. Yeni bir rapor sayesinde bu durum şimdi değişiyor. İşte Huawei Mate 20 ve 20 Pro fiyatı.

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro Fiyatı

Fiyat listesi diğer telefonları da içeriyor ve İsviçre frangı ile ifade ediliyor. Ayrıca, bu fiyatlar yerel distribütörlerden perakendecilere kadar olan kısmı kapsadığından son kullanıcı bir miktar daha fazla ödeyebilir.

Örneğin, normal Huawei Mate 20 fiyatı siyah, mavi ve alacakaranlık renklerde gelen 128 GB versiyonu için 799 CHF ya da başka bir deyişle 806 dolar olarak listelenmiş. Bu, son fiyatlandırmanın 850 ila 900 dolar arasında kalacağı anlamına geliyor.

Huawei Mate 20 Pro fiyatına gelince ceplerinizde daha derine inmek zorunda kalacaksın. Distribütörün son fiyatı 999 CHF (1008 dolar), dolayısıyla 1100 dolarlık bir fiyat bekleyebiliriz. Bu, tabii ki mavi, siyah ve alacakaranlık renklerine sahip 128 GB modeli için geçerli.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta, fiyatların İsviçre piyasası için belirlenmiş olması ve muhtemelen Avrupa’nın geri kalanı için de aynı olacağı. Londra’daki 16 Ekim etkinliğinde daha fazlasını öğreneceğiz.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum