Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone’da Kullanımı En Rahat Tarayıcı

iPhone’da kullanımı en rahat tarayıcı hangisi? Opera, yeni iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in piyasaya sürülmesiyle eş zamanlı olarak Opera Touch‘ı iOS için yayımladı. Opera Touch, tek elle kullanılmak üzere tasarlanmış bir dizi zengin özellik sunan bir mobil web tarayıcısı.

iPhone’da Kullanımı En Rahat Tarayıcı

iPhone'da Kullanımı En Rahat Tarayıcı

En büyük pazar payına sahip olmasa da Opera en çok güncellenen tarayıcılar arasında kalmaya devam ediyor. Nisan 2018’de Opera Neon ile web tarayıcıların gelecekte nasıl görünebileceğini bize gösteren Opera şirketi Android’de Opera Touch’ı piyasaya sürdü. Opera Touch artık iOS’ta mevcut.

Opera’ya göre, ABD’deki iOS kullanıcılarının yüzde 95’i Safari kullanıyor. Alternatifleri ise asla denemiyorlar. Ancak şirket yeni mobil tarayıcısı Opera Touch’ın Safari’den daha iyi olduğunu iddia ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Opera Touch, tek elle kullanılmak üzere tasarlanmış ve bu nedenle geniş ekranlı akıllı telefonlarda mükemmel çalışıyor. Hızlı Eylem Düğmesi, ekranın alt ortasında bulunur ve bir kez basıldığında, ana işlevlere erişmenizi sağlar.

Ardından, Touch ve Opera masaüstü tarayıcısı arasında bağlantılar, resimler ve videolar paylaşmanıza olanak tanıyan Akış gelir. İkisi arasında bağlantı kurmak için bir QR kodu tarar ve sonra uçtan uca şifrelenmiş bir ortamda dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Opera Touch, göz atma alışkanlıklarınıza da uyum sağlayarak en çok ziyaret ettiğiniz siteleri ana ekranınıza ekliyor. Mobil tarayıcı hem yerleşik bir reklam engelleyiciye sahip (AkıllıTelefonu’u beyaz listeyi eklemeyi unutmayın!) hem de şifreleme işlemlerine karşı koruma sağlıyor.