Kategoriler
Haberler

iOS: Telefonda Instagram Videosu İndirmek

iPhone’unuza bir Instagram video indirmek istediğinizi varsayalım. Ne yaparsınız? Instagram resmi bir çözüm sunmazken, iPhone’unuzu iOS 12’ye güncelleyerek ve Kestirmeleri kullanarak bunu yapabilirsiniz. Telefonda Instagram videosu indirmek mümkün.

iOS: Telefonda Instagram Videosu İndirmek

‘SMD 3.5.8’ Kestirmesini Ekleyin

Reddit kullanıcısı Varoeldurr tarafından oluşturulan ve Workflow uygulamasıyla çalışan özel bir kestirmeyi kullanarak telefonda Instagram videosu indirmek mümkün. Workflow ile çalışması iOS 12’ye güncellemeden de kullanabilmenizi sağlıyor.

iOS: Telefonda Instagram Videosu İndirmek

Buradaki bağlantıya tıklayın ve SMD 3.5.8 kestirmesini Apple’ın resmi web sitesi üzerinden indirin. Kestirmeyi İndir butonuna dokunduğunuzda telefonunuza yüklemeyi isteyip istemediğinizi soran bir uyarı penceresi çıkacak. Evet için 0, hayır için 00‘ı seçin. Kestirme, Instagram’dan indirilen videoları otomatik olarak Fotoğraflar’a kaydedecek.

Şimdi tek yapmanız gereken Paylaş’a dokunmak ve açılan menüden indirdiğiniz SMD kestirmesini seçmek. Hemen ardından video indirilmeye başlanır. Şimdilik yalnızca Hikayeler‘de çalışmamaktadır. Diğer tüm Instagram videolarını kolayca iPhone’a indirebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum