Kategoriler
Konular

Telefonda Kripto Para Nasıl Kazanılır?

Akıllı telefonlar hemen herkesin cebinde. Dolayısıyla kripto paralara meraklı olan kullanıcılar akıllı telefonda kripto para nasıl kazanılır öğrenmek istiyor. Eğer sizin de bir Android ya da iPhone telefonunuz varsa aşağıdaki uygulamalar ilginizi çekebilir.

Telefonda Kripto Para Nasıl Kazanılır?

Aşağıda birbirinden farklı çok sayıda kripto para uygulaması bulacaksınız. Bunlar Android ve iPhone telefonlarda kullanılabiliyorlar.

SweatCoin

Telefonda Kripto Para Nasil Kazanilir?

SweatCoin uygulaması sadece dışarıda yürüyüş yaparak telefondan kripto para kazanmanızı sağlıyor. Uygulama telefonunuzun arka planında çalışarak siz yürüyüş halindeyken hesabınıza otomatik olarak SweatCoin yatırıyor. Böylece yalnızca formda kalmıyor aynı zamanda kripto para kazanıyorsunuz. Henüz her ülkede erişime açılmadı. Aşağıdaki bağlantılardan kayıt olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

Stormplay

Telefonda Kripto Para Nasil Kazanilir?

Oyuna harcadığım zaman boşa gitmesin diyenlerdenseniz oyun oynarken kripto para kazanmak mümkün. StormPlay size ufak görevler veriyor ve bunları tamamladığınız takdirde Bitcoin, Ethereum veya uygulamanın yerel para birimi olan STORM kazanabiliyorsunuz.

Alien Run

Alien Run, Temple Run’ın Bitcoin kazandıran hali. Karşınıza çıkan objelerin üzerinden atlıyor ve bunu yaparken biraz Bitcoin kazanıyorsunuz. Oyun basitçe böyle çalışıyor. Fena değil mi? Hemen indirin.

Blockchain Game

Blockchain Game

Blockchain Game oyununda tek yapmanız gereken mevcut bloğu son blok ile hizalamak. Her 10 blokta bir biraz Bitcoin kazanma şansınız oluyor. Ücretsiz deneyin ve görün.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp en iyi etiket uygulamaları

Abundance

Abundance uygulaması basit oyunlar oynayarak Bitcoin kazanmanızı sağlar. Her saat başı para ve varlıkla ilgili bir motivasyon mesajı alırsınız. 100 farklı motivasyon mesajını açtıktan sonra daha fazla Bitcoin kazanmaya başlarsınız.

Telefonda kripto para kazanmak için kullanabileceğiniz uygulamalar bunlardı. “Telefonda Kripto Para Nasil Kazanilir?” konusuyla ilgili daha fazla sorunuz için forum sayfamızı kullanmayı unutmayın.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum