Kategoriler
Haberler

Yeni Moto G7 Görüntüleri Sızdırıldı

Yeni Moto G neslini henüz derinlemesine tartışmak için biraz erken. Yine de 2019’un birinci ya da ikinci çeyreğinde cihazın çıkış yapacağına dair dedikodular hızla artmaya başladı. Bu anlamda yeni Moto G7 görüntüleri de sızdırıldı.

Yeni Moto G7 Görüntüleri Sızdırıldı

Yeni Moto G7 Görüntüleri Sızdırıldı

OnLeaks Twitter sayfasından gelen yeni bir sızıntı, Moto G7 tasarım özelliklerinin çoğunu onaylıyor gibi görünüyor. Moto G7 “göz damlası” çentiğe benzer bir tasarımla geliyor. Ancak bu çentiği kullanan çoğu cihazdan farklı olarak üst çene oldukça kalın görünüyor. Aynı zamanda çentik de bir o kadar uzun.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Yeni Moto G7 Görüntüleri Sızdırıldı

Moto G7 ekranının 6 inç olması bekleniyor. Cihazın ölçüleri sırasıyla 157 x 75.3 x 8 mm. Moto G7’de USB-C şarj girişi ve 3,5 mm ses yuvası yerli yerinde. Moto G serisinin daha ziyade ekonomik modellerden olutşuğu düşünüldüğünde telefonun fiyat / performans anlamında öne çıkacağını tahmin ediyoruz.

Moto G7 özellikleri şöyle: FullHD+ ekran, 4 GB veya 6 GB RAM, 64GB depolama alanı ve açıklanmayan sekiz çekirdekli bir Snapdragon yonga seti. Diğer iddia edilen özellikler arasında 16 MP + 5 MP ana kamera kurulumu ve bir 12 MP özçekim lensi bulunmakta. Tüm cihaz 3,500 mAh pilden güç alıyor ve Android 9.0 Pie ile kutudan çıkıyor. Moto G7 ailesinin G7 Play, G7 Plus ve G7 Power gibi modellerle genişlediğini görebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum