Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: ASUS PixelMaster Camera Uygulamasını İndirin

Android‘li akıllı telefonlarla uyumlu ASUS PixelMaster Camera uygulaması ile karşınızdayız. ASUS, kısa bir süre önce Çin’de ROG Phone modeli akıllı telefonunu duyurdu. Güçlü teknik özelliklere ev sahipliği yapan bu akıllı telefon oyuncuları hedefliyor. Bu cihazdaki kamera uygulaması olan PixelMaster Camera aracı XDA forum üyesi linuxct tarafından diğer Android telefonlara yüklenebilir hale getirildi.

ASUS ROG Phone hayli başarılı bir ürün. Aura RGB aydınlatması ve arka yüzeyde ışıklandırılmış ROG logosuyla dikkat çekiyor. Akıllı telefonda 6 inç genişlikli AMOLED dokunmatik ekran mevcut. Ekran çözünürlüğü 2160 x 1080 piksel. Sekiz çekirdekli işlemci, 8 GB RAM, 128 GB / 512 GB kapasiteli dahili depolama birimi gibi tatmin edici özellikler bizlerle.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Cihazın arka kısmında 12 MP + 8 MP çözünürlüklü çift kamera yapılandırması, ön yüzde ise 8 MP çözünürlüklü selfie kamerası bulunmakta. Android 8.1 Oreo işletim sistemi versiyonunu çalıştıran ROG Phone’daki PixelMaster Camera uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz.

Android: ASUS PixelMaster Camera Uygulamasını İndirin

Uygulamanın port edilen kurulum dosyası henüz Beta aşamasında, o nedenle Android 7.1 Nougat ve daha güncel işletim sistemi versiyonu kurulu cihazlarda çalışabiliyor. Resmi bir çözüm olmadığı için de çeşitli minör sorunlar yaşanması ihtimal dahilinde.

Öncelikle uygulamayı buradan indirin. İndirdiğiniz uygulama kurulum dosyasını akıllı telefonunuza transfer edin. Android telefonunuzda Settings – Security menüsüne gidin ve buradaki Unknown Sources seçeneğini etkinleştirin. Ardından dosya yöneticisi ile uygulama kurulum dosyasının bulunduğu dizine erişin ve bu dosyanın üzerine dokunarak PixelMaster Camera uygulamasının yüklenmesini sağlayın.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Kurulumun ardından uygulamayı çalıştırın ve talep ettiği erişim izinlerini sağlayın. Başarılı kamera uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz.