Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Pro Mode ve Animoji Özellikli Nokia Camera Uygulaması

Android‘li akıllı telefonlara yüklenebilen Pro Mode ve Animoji Özellikli Nokia Camera Uygulaması ile sizlerleyiz. Son yıllarda Android işletim sistemine çok sayıda özellik dahil edildi. Bugünlerde Animoji’ler hayli popüler bir unsur haline geldi. Android’li telefonunuzda Animoji elde etmek için bu yazıda paylaşacağımız Nokia Camera uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Bilindiği gibi Nokia akıllı telefonlar HMD Global firması çatısı altında geçtiğimiz yıl geri döndü. Nokia özellikle Android işletim sistemi güncellemelerini rakiplere kıyasla daha hızlı şekilde hazır hale getirerek ön plana çıkmayı başarıyor. Cihazdaki kamera uygulaması da büyük ölçüde stock Android özelliklerini taşımakta. Fakat kullanıcıların beğenisini kazanan Pro Mode ve Animoji gibi artı özellikler hazır.

Android: Pro Mode ve Animoji Özellikli Nokia Camera Uygulaması

Uygulama Nokia akıllı telefonlardaki kamera uygulamasının port edilmiş hali ve Android işletim sistemli akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Bootloader kilidi açma, TWRP recovery kurulumu ya da root erişimini sağlama gibi işlemlere hiç gerek yok. Yalnızca uygulama kurulum dosyasını indirerek cihazınıza kolayca yükleyebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Öncelikle uygulamayı buradan indirin. İndirdiğiniz uygulama kurulum dosyasını akıllı telefonunuza transfer edin. Android telefonunuzda Settings – Security menüsüne gidin ve buradaki Unknown Sources seçeneğini etkinleştirin. Ardından dosya yöneticisi ile uygulama kurulum dosyasının bulunduğu dizine erişin ve bu dosyanın üzerine dokunarak Nokia Camera uygulamasının yüklenmesini sağlayın.

Kurulumun ardından uygulamayı çalıştırın ve talep ettiği erişim izinlerini sağlayın. Başarılı kamera uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz.