Kategoriler
Apps & Oyunlar

ASUS ROG Phone Duvar Kağıtlarını İndirin

ASUS ROG Phone duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza indirerek kullanabilmeniz mümkün! Bilindiği gibi akıllı telefon pazarında üreticiler son yıllarda kullanıcıların ilgisini çekmek amacıyla çeşitli özellikleri hayata geçirdi, bazen de belli bir kitleye oynayacak hamleler yapmayı tercih etti. İlk kez iPhone X modelinde karşımıza çıkan çentikli ekran yapısı güncel birçok cihazda mevcut. Üst düzey modellerde 3.5 mm kulaklık bağlantısına daha az yer veriliyor. Birden fazla kamera içeren kurulumlar söz konusu.

Asus Rog Phone 3 hakkındaki tüm detaylar - Tele1

Oyunculara yönelik ekipmanlar geliştiren Razer firması oyuncuları hedefleyen akıllı telefonuyla sektörde yeni bir yol açtı. Ardından Xiaomi Black Shark modeli hayatımıza girdi. Şimdi de Tayvan merkezli teknoloji firması ASUS yeni oyuncu akıllı telefonu ROG Phone’u kullanıcılarla buluşturuyor.

ASUS ROG Phone’daki stock duvar kağıtlarını indirerek akıllı telefonunuzda kullanabiliyorsunuz.

ASUS ROG Phone Duvar Kağıtlarını İndirin

ASUS ROG Phone Özellikleri

ASUS ROG Phone’a Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 845 yongaseti güç veriyor, bir miktar overclock yapıldığı belirtiliyor. Full HD+ çözünürlük değeri sunan AMOLED ekranda tazeleme hızı 90 Hz. Oyunlarda henüz bir farklılık yaratmasa da HDR Playback destekleniyor.

8 GB RAM, 128 GB / 512 GB kapasiteli dahili depolama birimi heyecanlandırıyor. Ön yüzde 8 MP çözünürlüklü selfie kamerası kullanılmış, arka yüzde ise 12 MP ve 8 MP çözünürlüklü iki adet kamera mevcut. Ön yüze bakan stereo hoparlör kurulumunun oyun deneyimini bir üst düzeye taşıyacağı açık. 4000 mAh kapasiteli pil ve Quick Charge 4.0 hazır.

ASUS ROG Phone Stock Duvar Kağıtları

Akıllı telefondaki 15 stock duvar kağıdının 1080 x 2160 piksel çözünürlükteki versiyonlarını buradan, 2160 x 2160 piksel çözünürlüklü versiyonlarını ise bu bağlantıdan indirebilirsiniz.