Kategoriler
Apps & Oyunlar

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S9 Uyumlu Samsung Experience 10 Teması

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S9 uyumlu Samsung Experience 10 teması ile karşınızdayız. Samsung’un güncel Experience 10 arayüzü -geliştiricilerin katkısıyla- Galaxy S8 ve Galaxy S9 serisi akıllı telefonlarda kullanılabilir hale geldi. Bilindiği gibi Samsung Experience 10 arayüzü Android 9.0 Pie işletim sistemi versiyonu üzerine inşa edilmişti.

Samsung Galaxy S8 vs. Samsung Galaxy S9 battery life - Android ...

Samsung’un geçtiğimiz yıllardaki performansını göz önünde bulundurursak Android Pie işletim sistemi güncellemesinin zaman alacağı açık. Eğer Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S9 ya da Galaxy S9+ akıllı telefonlardan birisine sahipseniz yeni arayüzü şimdiden denemeye başlayabilirsiniz.

Yeni arayüzle birlikte çok sayıda farklılık hayatımıza girecek. Bildirimler için yuvarlatılmış köşeler, yeni navigasyon çubuğu ve arayüz değişiklikleri söz konusu.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S9 Uyumlu Samsung Experience 10 Teması

Sızdırılan arayüz Android Oreo işletim sistemi versiyonunda daha sağlıklı çalışmakta. Android Nougat işletim sistemi versiyonunda bazı sıkıntılar ortaya çıkıyor. Temayı hayli beğeneceğinizi düşünüyoruz ancak akıllı telefonunuz hala Android Nougat işletim sistemi versiyonundaysa tatmin edici bir deneyim elde edemeyebilirsiniz.

Samsung Experience 10 ile başarılı gece modu görünümü / koyu tema, Android Pie ikonları, AMOLED ekranlar için ideal olan arka plan görselleri geliyor.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Öncelikle aracı buradan indirin. İndirdiğiniz uygulama kurulum dosyasını akıllı telefonunuza transfer edin. Android telefonunuzda Settings – Security menüsüne gidin ve buradaki Unknown Sources seçeneğini etkinleştirin. Ardından dosya yöneticisi ile uygulama kurulum dosyasının bulunduğu dizine erişin ve bu dosyanın üzerine dokunarak Samsung Experience 10’un yüklenmesini sağlayın. Artık yeni arayüzün tadını çıkarabilirsiniz.