Kategoriler
Giyilebilir Teknolojiler

Apple Watch 4 Nike+ Sınırlı Sayıda Satışta!

EKG okuyucusu ve düşme tespiti gibi yeni birkaç özellik ile tamamlanan, daha büyük bir ekran ve daha ince, rafine bir tasarımla gelen Apple Watch 4 Nike+ sınırlı sayıda satışta! Apple Watch 4, sporcuların ilgisini çekecek mükemmel teknolojilerle geliyor. Daha sportif görünümüyle Apple Watch Nike serisi artık satın alınabilir.

Apple Watch 4 Nike+ Sınırlı Sayıda Satışta!

Apple Watch 4 Nike+ Sınırlı Sayıda Satışta!

Nike+ 4 hem 40 mm hem de 44 mm boyutlarında satın alınabiliyor ve hücresel ya da de Wi-Fi + GPS modelleri tercih edilebiliyor. ABD fiyatları 399 dolar ile 499 dolar arasında değişmekte. Bu yüzden Nike markası için aslında fazladan ödeme yapmıyorsunuz.

Fiyattan bahsetmişken, saat sportif bir kayış da içeriyor. İki kalıplı kayış seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz: hepsi siyah şeritleri olan beyaz ve siyah renge sahipler. Siyah ve gümüş seçeneğinde yansıtıcı iplikle dokunmuş şeritler mevcut. Yeni bir siyah ve neon sarı kalıplı şerit de var ama buna ayrı olarakl 49 dolar ödeme yapmanız gerekiyor.

Bunun dışında, Nike+ serisini satın alanlar özel saat yüzlerinin ve önceden kurulmuş olan Nike Run Club ve Training club uygulamalarının keyfini çıkarabilirler. Ön siparişler alınmaya başladı ve ABD, Avustralya, Kanada ve İngiltere de dahil olmak üzere Asya ve Avrupa’nın çoğu ülkesinde perakende mağazalarına gönderimler başladı. İlk miktarlar sınırlı olsa da, hayranların hızlı hareket etmeleri gerekiyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum