Kategoriler
Haberler

Huawei Watch GT İnternetsiz Müzik Dinletecek

Huawei’in Mate 20 etkinliğinin yeni bir akıllı saat de getirmesi bekleniyor: Huawei Watch GT. Geçen hafta sızdırılmış bir görüntüsünü gördük, ancak bu düşük çözünürlüklüydü. İddialara göre Huawei Watch GT internetsiz müzik dinletecek.

Huawei Watch GT İnternetsiz Müzik Dinletecek

Kasa siyah seramik ve paslanmaz çelikten yapılmış, klasik görünümlü bir saat. Görünümü iyileştirmek için 22 mm’lik saat kayışlarını değiştirebilirsiniz. Huawei saatin Sport, Classic ve Fashion versiyonları olduğunu belirtiyor.

Akıllı saatler tıknaz olma eğilimindedir, ancak bu saat “ultra ince”. 16 Ekim’de saat gerçekte ne kadar ince olduğunu daha iyi öğreneceğiz. Söylentiye göre Huawei Watch GT, verimli Cortex-M4 çekirdeklerini çalıştıracak. Zira saat Huawei Watch 2 gibi bir Wear OS saati değil.

Bunun yerine, Cortex-M4 tabanlı sistemin üzerinde özel bir işletim sistemi çalıştırılıyor. ARM’nin M serisi, nispeten büyük 420 mAh batarya ile birlikte mükemmel bir batarya ömrü sunan düşük güçlü işlemcilere sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Açık Ekran etkinken 7 güne kadar, GPS açıkken en fazla 20 saate kadar çalışma vaat ediyor. Bu da yeniden şarj etmeden önce iki hafta çalışmasına yetecek kadar batarya ömrü anlamına geliyor. GT saati ayrıca bir kalp atış hızı monitörü ve aktivite izleme (yüzme, tırmanma, vb.) için hareket sensörüyle geliyor. IR blaster da mevcut ve garip ama potansiyel olarak harika bir özellik. Ayrıca 4 GB’lık depolama alanı da vardır, bu nedenle çevrimdışı müzik dinleme mümkün olacak (henüz NFC açıklanmadı).

İlginç bir şekilde, Huawei Watch GT yepyeni bir ekran kullanıyor: 454 x 454 piksel çözünürlükte 1.39 inç ”OLED” bir ekran. Huawei Watch 2 Pro ekranından daha büyük ve aynı PPI değerini sunuyor. Saatin önümüzdeki haftalarda Avrupa’da çıkması bekleniyor. Huawei Watch GT fiyatı 200 avro olacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum