Nokia 6.1 Plus Android 9 Pie ile Buluştu!

REKLAMLAR

Bugün Nokia, 6.1 Plus için Android 9 Pie'ın ilk beta sürümünü yayımladı. Gelişme resmi olarak HMD Global'in Baş Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas tarafından Twitter'da duyuruldu. Böylece Nokia 6.1 Plus Android 9 Pie ile ilk kez buluşmuş oluyor.

Nokia 6.1 Plus Android 9 Pie ile Buluştu!

Nokia 6.1 Plus Android 9 Pie ile Buluştu!

REKLAMLAR

Android 9 Pie işletim sistemini denemek istiyorsanız, Nokia Beta Labs'a gitmeniz ve güncellemeyi buradan almanız gerekir. Açıkçası henüz beta olduğundan, hatalar görmeyi bekleyebilirsiniz. Zira her şey bu aşamada çok düzgün çalışmayabilir.

Bu nedenle, eğer telefonunuzun günün her saatinde kusursuz çalışması sizin için önemliyse böyle bir telefona beta sürümü yüklemeniz genellikle tavsiye edilmez. Ancak sonuçta ne kadar sabırlı ve meraklı olduğunuz da büyük bir etkendir.

Her iki durumda da Nokia 6.1 Plus için Android 9 Pie final güncellemesinin birkaç hafta içinde çıkması ve devamında şimdiye kadar satılan tüm Nokia birimlerinde de kullanımına sunulması bekleniyor. Bakalım sırada hangi Nokia telefon olacak?

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...