Xiaomi Mi 8 Dört Ayda 6 Milyon Sattı!

REKLAMLAR

Xiaomi kurucusu, başkanı ve CEO'su Lei Jun, bugün Weibo üzerinden şirketi için önemli bir duyuru yaptı. Açıklamaya göre Xiaomi Mi 8 hali hazırda 6 milyondan fazla sattı.

Xiaomi Mi 8 Dört Ayda 6 Milyon Sattı!

Xiaomi Mi 8

REKLAMLAR

Belirtildiğine göre bu açıklama Mi 8 ailesinin tüm üyelerini kapsıyor: Mi 8'in kendisi, Mi 8 Pro, Mi 8 Lite ve Mi 8 SE. Yine de Mi 8'in tanıtılmasından bu yana dört aydan biraz uzun bir zaman geçti. Bu yüzden bu başarı kolayca görmezden gelinecek türden bir şey değil. İstatistikler Mi 8 serisinin dünyadaki kullanıcılar tarafından çok sevildiğine işaret.

Mi 8 Pro ve Mi 8 Lite sürümlerinin yalnızca geçtiğimiz eylül ayında raflardaki yerini aldığı düşünüldüğünde, ailenin bir bu kadar daha satması için önünde uzun bir zamanı olacak. Bunu kutlamak için Lei Jun, Çin'de standart Mi 8 versiyonu için 200 CNY (yani 28 dolar yada 25 avro) bir fiyat indirimi açıkladı. Xiaomi Mi 8 Şimdi 2,499 CNY (360 dolar veya 314 avro) karşılığında satın alınabilir olacak.

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...