Kategoriler
Haberler

Çift Ekranlı nubia X 31 Ekim’de Duyurulacak

ZTE’nin nubia alt markasının CEO’su Ni Fei, nubia X’in 31 Ekim’de açıklanacağını resmen onayladı. Yayımlanan taser nubia x çıkış tarihi ile büyük bir X logosunu gösteriyor. Buna göre çift ekranlı nubia X 31 Ekim’de duyurulacak.

Çift Ekranlı nubia X 31 Ekim’de Duyurulacak

Çift Ekranlı nubia X 31 Ekim'de Duyurulacak

Son sızıntılarda çift ekranlı bir nubia telefona işaret edilmişti. Bu telefonun “nubia Z18s” olarak adlandırılacağı söyleniyordu. Ancak şimdi yeni bir isim var ve normal “Z18” adlandırmasından çok daha farklı. TENAA’ya göre, öndeki ekran 6.26 inç bir LCD panel ve 1,080 x 2,280 piksel çözünürlüğünde.

nubia X’de özçekim kamerası olmadığı için bir çentiği yok. Çünkü bunun için ana kamerayı ve arkadaki ekranı kullanabileceksiniz. Bu kameralar 24 + 16 MP olarak sıralanıyor. Arkadaki ekran 5.1 inç OLED yapıda ve 720 x 1,520 piksel çözünürlük sunuyor.

Önceki sızıntıda arka ekranın her zaman açık kalma özelliğini destekleyeceğini ve bir Android arayüzüne sahip olacağını işaret eden ipuçları görmüştük. Bu sayede sadece kamera arayüzünün yanı sıra başka kullanım alanlarına da sahip olabilir. Örneğin bildirimleri kontrol etmek gibi.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum