Kategoriler
Haberler

Honor Magic 2 Sürgülü Kamerasıyla Karşınızda

Honor, IFA 2018’e Honor Magic 2 sürgülü akıllı telefonuyla damga vurmuştu. 31 Ekim duyurusunda aşağıda yer verdiğimiz teaser görseline rastlamıştık. Görsel Çin televizyonları için özel olarak hazırlanmıştı.

Honor Magic 2 Sürgülü Kamerasıyla Karşınızda

Honor Magic 2 bu ekim ayının sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek. Telefon bu anlamda Oppo Find X ve NEX S’in ardından sürgülü kamerası olan üçüncü akıllı telefon olabilir. Dolayısıyla bu da yüksek ekran / gövde oranına sahip bir başka telefonla karşılaşacağımız anlamına geliyor.

Magic 2 en az %85 ekran / gövde oranını destekleyebilir. Daha da önemlisi Honor Magic 2’nin arka tarafında herhangi bir parmak izi okuyucusu bulunmuyor. Bu da bizlere ekran içi parmak izi sensörü hakkında ipucu veriyor. Cihazın arka panelinde dikey olarak yerleştirilmiş bir çift kamera düzeneği mevcut.

Magic 2 panelinin OLED olması bekleniyor. Zira parmak izi sensörünün çalışmasının tek yolu bu. Şu an için Honor Magic 2 hakkında daha fazla resmi bilginin açıklanmasını bekliyoruz. Önümüzdeki haftalardaki cihazın TENAA listelemesi ile karşılaşmamız mümkün. TENAA cihazın özellikleri hakkında önemli detaylar verebiliyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum