Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri

OnePlus 6T bu ay geliyor ve bu artık sır değil. Şirket çeşitli teaser’lar yayımlamaya başladı ve cihaza dair bazı özellikler yavaşça onaylanıyor. Bugün OnePlus forumlarında bazı resmi açıklamalar yapıldı. İşte OnePlus 6T fiyatı, çıkış tarihi ve özellikleri.

OnePlus 6T Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri

OnePlus 6T Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Öncelikle, akıllı telefonun “yepyeni bir kullanıcı arayüzüne” sahip OxygenOS ile geldiğini göreceğiz. Bunun tam olarak ne anlama geldiği belli değil, ancak şirket “hızlı, pürüzsüz ve külfetsiz bir deneyim” vaat ediyor. OnePlus’un yerleşik yazılım uzmanı Szymon K.’ya göre, buradaki amaç arayüzde “OnePlus tasarım dilini” ifade etmek ve bunu “OxygenOS’un en belirgin ve sezgisel versiyonu haline getirmek”.

İlginizi Çekebilir:  iOS 16 desteklemeyen iPhone ve iPad modelleri

OnePlus ayrıca kameranın iyileştirilmesi için çok çaba sarf edildiğini söylüyor, böylece daha iyi fotoğraflar çekmeyi bekleyebilirsiniz. Ayrıca “gelişmiş Rahatsız Etme” modundan da bahsedilmiş ve AI tabanlı bir algoritmanın telefonun arka plan kullanımını en aza indirgeyip güç tüketimini azaltacağı söylenmiş. OnePlus 6T fiyatı için en çok 502 dolar tahminleri yapılıyor. Bu gayet makul bir fiyatlandırma olabilir.

OnePlus 6T çıkış tarihi için ekim ayının sonu gösterildi. OnePlus 6T özellikleri ise şöyle olacak: 6.4 inç 1080 x 2340 piksel AMOLED ekran, 3700 mAh batarya, 256 GB depolama alanı, 8 GB RAM, en az %83 ekran / gövde oranı ve Snapdragon 845 yonga seti. Cihazda IP68 toz ve su dayanıklılığı bulunacak.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum