Kategoriler
Rehberler

HiSuite Smart Manager: Huawei Akıllı Telefon Yedekleme, Geri Yükleme, Güncelleme

Huawei akıllı telefon yedekleme, geri yükleme, güncelleme yükleme gibi işlevleri olan HiSuite Smart Manager yazılımını tanıyacağız. Çin merkezli teknoloji firması Huawei tarafından geliştirilen HiSuite yazılımıyla Huawei akıllı telefonunuzdaki uygulama ve verilerinizi yönetebilir, mesaj alıp gönderebilir, bilgilerinizi yedekleyebilir ve cihaz için yayınlanan güncellemeleri yükleyebilirsiniz.

HUAWEI Hisuite Free Download- Date Back up & Systern Updaate|HUAWEI Support  Global

HiSuite programı ile fotoğraf, video, müzik transferi; uygulama yükleme ve kaldırma, alınan yedekleri geri yükleme, rehberi içeri / dışarı aktarma, PC’den direkt ekran görüntüsü alma, birden fazla alıcıya mesaj gönderme, cihazdaki multimedya dosyalarına göz atma işlemler kolayca gerçekleştirilebiliyor.

HiSuite yazılımı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemli kişisel bilgisayarlara yüklenebiliyor.

HiSuite Smart Manager: Huawei Akıllı Telefon Yedekleme, Geri Yükleme, Güncelleme

HiSuite yazılımı ile cihazınız üzerinde işlem gerçekleştirmeye başlamadan önce cihazınızı en azından % 70 – 80 seviyelerine kadar şarj edin. Yazılımın 5.0.2.301 numaralı versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Sahip olduğunuz akıllı telefonda SettingsAbout phone yolunu izleyin ve Software Information‘a dokunun. Buradaki Build Number seçeneğine art arda 7 kez dokunarak Developer Options menüsünün etkinleştirilmesini sağlayın. Settings menüsüne geri dönün, Developer Options‘a girin. Bu menü altındaki USB Debugging seçeneğini etkinleştirin ve OK butonunu kullanın.

Akıllı telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayabilir ve HiSuite yazılımını çalıştırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi rehber, mesajlar, fotoğraflar, videolar ve uygulamaların yönetimi arayüzdeki renkli butonlar yardımıyla kolayca sağlanabiliyor.

Dahili depolama birimi ve varsa hafıza kartının doluluk oranını görebiliyorsunuz. Alt kısımdaki seçeneklerden de yedekleme, geri yükleme, güncelleme ve sistem kurtarma işlevlerine ulaşabilirsiniz.