Kategoriler
Haberler

HTC Exodus Blok Zinciri Telefonu 22 Ekim’de Duyuruluyor

Tüm dünya yavaş yavaş yeni yüksek güvenlikli veri aktarım sistemi (Bitcoin’in yapı taşı) blok zincirine uyum sağlamaya başladı. Microsoft ve Amazon gibi birçok büyük şirket blok zinciri teknolojisini platformlarına dahil ediyorlar. Yeni bir hamle ise HTC’den gelmek üzere. HTC Exodus blok zinciri telefonu 22 Ekim’de duyuruluyor.

HTC Exodus Blok Zinciri Telefonu 22 Ekim’de Duyuruluyor

HTC Exodus blok zinciri telefonu

HTC, birkaç ay önce Bitcoin’in temeli olan blok zinciri teknolojisine dayalı bir akıllı telefon geliştirme fikrinden söz etmişti ve hatta yakın zamanda yapılan bir açıklamada bazı detaylardan bahsetmişti ama her şey çok belirsiz görünüyordu. Neyse ki Exodus akıllı telefonu için çok fazla beklemek zorunda değiliz. Zira HTC Exodus çıkış tarihi için bu ay işaret ediliyor.

https://www.instagram.com/p/Bo10uP_hptt/?taken-by=htc.exodus

Duyurunun yeni oluşturulan HTC Exodus Instagram hesabıyla yapıldığını paylaşalım. Exodus telefonunu bu sonbaharda teslim etmeye hazırlanarak şirketin verdiği sözü tuttuğunu söyleyebiliriz. HTC bununla ilgili oldukça hoş bir kısa video paylaşmış. HTC Exodus özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi almak için sabırsızlanıyoruz.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum