Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy A6s’in Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Yakın zaman önce Galaxy A9 (2018) ve Galaxy A7 (2018) modellerinin tanıtan Samsung‘da sıra Galaxy A serisinin uygun fiyatlı modeli Galaxy A6s‘e gelmiş gibi görünüyor. Cihazın birkaç gün önce sızdırılan görselleri sayesinde Samsung Galaxy A6s’in renk seçenekleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A6s’in Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Samsung dört kameralı Galaxy A9 (2018) ve üç kameralı Galaxy A7 (2018) modellerini kısa bir zaman önce tanıtmıştı. Firmanın önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni modeli Galaxy A6s‘in sızdırılan görsellerinde çift arka kamera kurulumu ile geleceğini görüyoruz. Bu da bize cihazın diğer iki modele nispeten daha uygun fiyat etiketine sahip olacağının ipucunu veriyor.

Samsung‘un yeni modelinde tüketicilerin en dikkatini çekecek detayın siyah haricindeki  mor, kırmızı ve mavi renk seçenekleri olacağını düşünüyoruz. Diğer taraftan Galaxy A6s modelinin Samsung‘un alışılagelmiş cihazlarından biraz daha farklı bir tasarımı var. Ön yüzünde ince çerçeveli çentiksiz bir ekran tasarımıyla gelen Galaxy A6s‘in arka tarafında cam görünümlü bir malzeme, yanlarda ise alüminyum kullanılıyor gibi görünüyor.

Telefonun arkasındaki çift LED flaşın biraz üstünde, köşeye dikey olarak konumlandırılmış çift kamera kurulumu bulunuyor. Parmak izi okuyucusuna gelecek olursak Samsung, Galaxy A9′daki kare ve Galaxy A7‘deki yan parmak izi okuyucusundan sonra Galaxy A6s‘de oval tarzda bir parmak izi okuyucusu kullanıyor. Ayrıca diğer Samsung cihazlarında rastlamadığımız şekilde okuyucu arka kasanın ortasına yerleştirilmiş.

Teknik özelliklerine baktığımızda; telefona gücünü verecek Qualcomm Snapdragon 660‘a, 128GB ve 64GB depolama seçenekleri eşlik edecek. Ayrıca Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile kutudan çıkacak Galaxy A6s‘i 3,300mAh‘lik güçlü bir batarya destekleyecek.

24 Ekim’de lansmanı yapılacak olan Galaxy A6s‘in, Kasım ayının ilk haftalarında satışa sunulması bekleniyor. Cihazın satış fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.