Kategoriler
Haberler

ASUS’dan 17 Ekim’de İki Yeni Zenfone Duyurusu

ASUS‘un 17 Ekim‘de Hindistan‘da gerçekleştireceği etkinlikte iki yeni akıllı telefonunu tanıtacağı belli oldu. ASUS’dan 17 Ekim’de iki yeni zenfone duyurusu haberi ASUS India resmi Twitter sayfasından paylaşılan bir görselle verildi.

ASUS’dan 17 Ekim’de İki Yeni Zenfone Duyurusu

ASUS Zenfone Max Pro ailesine katılması beklenen bu iki telefondan birinin Max Pro ayarında olacağı tahmin ediliyor. Düşük bütçeli diğer telefon ise büyük ihtimal Zenfone Max Pro‘nun Lite versiyonu  olacak. Bu modelin Oppo ve Xiaomi‘nin uygun fiyatlı telefonlarına rakip olması bekleniyor.

ASUS India‘nın tweetinde tanıtılan telefonlardan birinin Hindistan pazarına sunulacağı belirtildi. Diğer modelin ise tüm dünyada satışı beklenen bir model olduğuna dikkat çekildi.

Yapılan açıklamada şirketin son dönemdeki politikasına devam ederek cihazı Hindistan’ın en büyük akıllı telefon satış sitesi olan Flipkart üzerinden ve mağazalardan satışa sunacağı belirtildi.

17 Ekim’de canlı olarak izlenebilecek etkinliğin heyecanı şimdiden hepimizi sardı. Telefonların resmi duyurusunun ardından gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.