Kategoriler
Haberler

iPhone XR’nin 40 Dolarlık Kılıfı Abartılı Bulundu

Yeni 2018 iPhone’ların yurtdışındaki duyurusuyla ilgili basın bültenlerinde yer alan bilgiye göre, ABD’de yeni bir gelişme var: Apple, iPhone XR için yeni bir kılıf tanıttı. Ancak iPhone XR’nin 40 dolarlık kılıfı abartılı bulundu.

iPhone XR’nin 40 Dolarlık Kılıfı Abartılı Bulundu

Evet, bu Apple tarafından resmi olarak satılan ilk şeffaf iPhone kılıfı olacak. Büyük ve küçük tüm iPhone’lar için uzun yıllardır şeffaf kılıflar üreten diğer markalar için bu ilginç bir gelişme olabilir. Ancak burada asıl dikkat çeken nokta kılıfın yüksek fiyatı.

iPhone XR'nin 40 Dolarlık Kılıfı Abartılı Bulundu

Söylememize gerek yok ki, iPhone XR‘nin geniş renk yelpazesinin donuk kılıf renkleriyle gizlenmesi doğru olmazdı. Dolayısıyla Apple mantıklı bir çözüme yönelmiş görünüyor. Birçok iPhone XR kullanıcısı hem telefonlarını korumak hem de cihazlarının canlı renginden mahrum kalmamak şeffaf kılıflara yönelebilir.

Apple, her şeyi makul bir fiyatla satarak dünyanın en zengin şirketi haline gelmedi. O nedenle kılıfın abartılı bir fiyata sahip olması esasında şaşırtcı değil. Zira birçok internet kullanıcısının bildiği gibi aynı ya da yakın kalitede kılıflar AliExpress ya da benzer mağazalarda 10 dolara satışa sunulacaktır.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum