Kategoriler
Apps & Oyunlar

Yeni FIFA Mobil Oyunu Android ve iOS İçin Duyuruldu

Her yıl EA, mobil, masaüstü ve konsollarda bir başka FIFA mevsimini başlatır ve bu kural 2018 için istisna olmadı. FIFA19‘un masaüstü ve konsol sürümü çoktan ilk çıkışını yaparken, önümüzdeki haftalarda yeni bir FIFA Mobil sezonu başlamak üzere.

Yeni FIFA Mobil Oyunu Android ve iOS İçin Duyuruldu

EA, FIFA Mobile etrafındaki heyecanı yükseltmek için, oynanışı gösteren bir fragman yayımladı. Geliştirici, oyunun baştan aşağı yeniden oluşturulduğunu iddia ediyor, bu da oyuncu modellerinin yeniden tasarlandığını ve şimdi her zamankinden daha iyi olduğunu gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Ayrıca, animasyon doğruluğu, mobil cihazlarda başka hiçbir futbol oyununun sunmadığı son teknoloji deneyimi ve akışkanlığı sağlamak için daha da geliştirilmiş. Görsel güncellemelerin yanı sıra, EA mevcut kutlama hareketlerini geliştirdi ve yenilerini ekledi. Ayrıca birçok motor bazlı geliştirmeleri de içeriyor.

Animasyon kalitesinde ve savunma kontrolünde daha fazla ilerleme sağlanmış ve adım adım, şerit değişimi ve “topuktan topuğa” gibi yeni birçok hareket grubu eklenmiş. Son olarak, EA, oyuncuların ekran boyunca topun yörüngesini izleyebilmelerini sağlayan yepyeni bir serbest vuruş sistemi eklediğini söylüyor.