Kategoriler
Haberler

En Hızlı Android Telefon 2018 Eylül Listesi

Eylül geride kaldı ve en iyi 10 Android akıllı telefonu aylık raporu ile AnTuTu ortaya çıktı. Ağustos sıralamasına göre bu kez biraz hareketlilik var. Asus ROG Phone, çoğunlukla hızı yükseltilmiş Snapdragon 845 işlemcisi sayesinde ilk sırada yer alıyor. Dört büyük çekirdeği 2.8 GHz’de çalıştırmak yerine, ROG Phone‘da saat hızları 2,96 GHz’e çıkartıldı. İşte en hızlı android telefon 2018 Eylül listesi.

En Hızlı Android Telefon 2018 Eylül Listesi

En Hızlı Android Telefon 2018 Eylül Listesi
En Hızlı Android Telefon 2018 Eylül Listesi

İkinci sıra ise Ağustos’un lideri Xiaomi Black Shark tarafından alındı ve neredeyse stok Android deneyimi ve yazılım optimizasyonu sayesinde OnePlus 6’nın üçüncü sırada yer aldığını görüyoruz. OnePlus 6 fiyat / performans anlamında ise şüphesiz birinci sırada yer alırdı.

Liste vivo NEX S, Xiaomi Mi 8, Oppo X Find, Samsung Galaxy Note 9, Asus Zenfone 5z ile devam ediyor. Mi Mix 2S 9. sıra ve en ucuz Snapdragon 845’li amiral gemisi telefon Pocophone F1 ise 10. sırayı paylaşıyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tablo Snapdragon 845 destekli akıllı telefonlar tarafından ele geçirilmiş durumda. Ancak Huawei’in Kirin 980 yonga setinin Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X ve Mate 20 RS telefonlarda sunulmasına az bir zaman kaldı. Bu gerçekleştiğinde listenin ilk 4 sırasında kimlerin olacağını biliyoruz.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum