Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy J7 Prime 2 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Samsung Galaxy J7 Prime 2 Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlanma tarihini paylaşacağız. Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung’un 2016 yılında kullanıcılarla buluşturduğu, performans / fiyat oranı ile dikkatleri üzerine çeken ve ülkemizde de hayli ilgi gören Galaxy J7 Prime akıllı telefonu bu yıl yenilendi ve küçük donanımsal güncellemelerle Galaxy J7 Prime 2 modeli satışa sunuldu. Akıllı telefon kutusundan Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi versiyonuyla çıkıyor.

Android cephesinde firmalar şu an orta ve üst seviye akıllı telefonlara iki yıl boyunca Android versiyon güncellemesi desteği sunuyor. Sonrasında bir yıl süreyle güvenlik güncellemeleri devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Müslümanlar için Kullanışlı 5 Uygulama

Cihazla uyumlu Android Oreo işletim sistemi güncellemesi çalışmaları sürüyor. Akıllı telefonun daha sonra bir majör Android güncellemesi alıp almayacağını ise zaman gösterecek.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Samsung Türkiye’nin akıllı telefon ve tabletleriyle ilgili güncelleme bilgilerinin yer aldığı Güncel miyiz? web sitesinde paylaşılan bilgilere bakılırsa Galaxy J7 Prime 2 akıllı telefon için Android 8.0 Oreo işletim sistemi güncellemesi test aşamasında. Güncellemenin 26 Ekim 2018’de dağıtıma sunulması bekleniyor.

Tabii Android akıllı telefonlar için hazırlanan güncellemelerin bildirimlerinin tüm cihazlara aynı anda ulaşmadığı unutulmamalı. Kullanıcıların sabırlı olmaları ve güncelleme bildirimi için günler – haftalarla ifade edilebilecek süre boyunca beklemeleri gerekebilir. Güncellemenin dağıtımının ertelenmesi de söz konusu olabilir, bu durumlarla daha önce karşılaştık.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.