Kategoriler
Haberler

Yeni iPad Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

Apple, 30 Ekim’de New York’ta, Brooklyn Müzik Akademisi’nde yeni bir tanıtım etkinliği düzenliyor. Her zamanki gibi, şirket konuyla ilgili sadece bir davet ve merak uyandırıcı görsel paylaştı. Bunu aşağıda görebilirsiniz. Dolayısıyla yeni iPad duyuru tarihi resmen belli oldu.

Yeni iPad Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

Yeni iPad Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

Bu bir ürün tanıtımı olacak. Geçen ayki yeni iPhone’lar ve Apple Watch’lar piyasaya sürüldüğüne göre bu yalnızca tek bir şey hakkında olabilir: Yeni iPad. Özellikle, iPad Pro‘nun iki farklı boyutunun yenilenmiş 2018 sürümleri olacak.

Bu tabletler zaten birkaç kez sızdırılmıştı. Çok küçük çerçeveleri, yuvarlak ekran köşeleri ve Face ID’si vardı ancak Home düğmesi bulunmuyordu. Görüntülere dayanarak bu yeni iPad’lerin çok ince olmasını bekliyoruz. Aynı zamanda Apple’ın inanılmaz derecede eski MacBook Air için yeni bir halef sunması da mümkün.

Yeni iPad Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

Macbook Air hâlâ şirketin giriş seviyesi dizüstü bilgisayarı konumunda bulunuyor. Belki 2018’i yansıtan bir tasarım ve işlemci seçimi daha uygun olabilir. Söylentiler ayrıca yeni bir Mac Mini duyurusundan da bahsediyor ve hatta yeni AirPod‘ları bile görebiliriz. Bu yüzden Apple için meşgul bir gün olacak gibi görünüyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum