Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T Kamera Performansı Şaşırtıyor

OnePlus, 3. amiral gemisi olan OnePlus 3’ü piyasaya sürdüğünden beri, şirketin cihazlarında oldukça iyi kameralar ürettiği biliniyor. OnePlus bundan önce, bütçe odaklı “amiral gemisi” olmuştu. Ancak sıkı durun çünkü OnePlus 6T kamera performansı şaşırtıyor.

OnePlus 6T Kamera Performansı Şaşırtıyor

OnePlus 6T Kamera Performansı Şaşırtıyor

OnePlus 5’ten bu yana OnePlus telefonlarında çift kamera kullanılıyor. İkinci kamera önceleri telefoto lensi iken, OnePlus 5T ile hızlı bir şekilde rota değiştirdi ve özel bir “gece kamerası” halini aldı. İyi aydınlatılmış ortamlardaki kamera performansıyla oldukça iyi sonuçlar elde ettikten sonra, OnePlus şimdi bir kez daha düşük ışık performansını iyileştirmekle ilgileniyor ve kameralarını tüm senaryolarda kullanılabilir hale getiriyor.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 ile tüm Apple uygulamalarına 120 Hz desteği geliyor

Görünüşe göre, OnePlus 6T, bu felsefe üzerine inşa edilmiş ve ciddi derecede etkileyici bir Gece Modu’na benzeyen bir lense sahip. Şirket CEO’su Pete Lau, OnePlus 6T ile ilgili olduğu iddia edilen bir fotoğrafı Çin sosyal medyası Weibo üzerinden paylaştı. İşte OnePlus 6T’den ilk kamera örneği yukarıda yer alıyor.

Resim, gün batımından hemen sonra çekilen, gökyüzündeki mor bulanıklığı görebildiğimiz bir kentsel sahne. Ancak, binaların ışığının yanması için yeterince karanlık. Bu çok etkileyici bir çekim çünkü birden fazla ışık kaynağı olmamasına rağmen sahnenin karanlık kısımları hala fazla ayrıntılı görünüyor. Gökyüzünün rengi harika ve ayın hilal yapısı açıkça seçiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iOS 16 desteklemeyen iPhone ve iPad modelleri

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum