Kategoriler
Haberler

Android 9 Pie Alacak Huawei Telefonlar

Huawei birkaç ay önce, dokuz akıllı telefonun yılın sonunda Android 9 Pie’a güncelleneceğini duyurdu. Bazıları zaten güncellemeyi aldı, diğerleri ise Huawei’in Android 9 Pie beta programının bir parçası olarak kaldı.

Android 9 Pie Alacak Huawei Telefonlar

Android 9 Pie Alacak Huawei Telefonlar

Android 9 Pie alacak ilk Huawei telefonlar şöyle sıralanıyor: Huawei Mate 10, Huawei Mate10 Porsche Design, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate RS Porsche Design, Huawei P20, Huawei P20 Pro, Honor 10 (Honor View 10), Honor V10 ve Honor Play.

Bugün, Çinli şirket, Android 9 Pie beta programına 13 kadar daha telefon ve tablet ekleme kararı aldığını açıkladı. Beta sürümleri ilk olarak Çin’de kullanıma sunulacak, ancak bunlar Avrupa’da da yavaş yavaş yayılacak. Kesin tarihler henüz açıklanmadı.

İşte Huawei’nin Android 9 Pie’a güncellemeyi planladığı cihazların ikinci listesi şöyle: Huawei Mate 9, Huawei Mate 9 Porsche Design, Huawei Mate 9 Pro, Huawei P10, Huawei P10 Plus, Huawei Nova 3, Huawei Nova 2S, Honor Note 10 , Honor V9, Honor 9, Huawei MediaPad M5 8.4, Huawei MediaPad M5 10.8 ve Huawei MediaPad M5 Pro 10.8.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum