Kategoriler
Haberler

iPad Mini 5, AirPower Şarj Aleti ve Yeni AirPod’lar 2019’da Gelecek

iPhone sezonu resmen sona erdi ama bu Apple için sezonun kapandığı anlamına gelmiyor. 30 Ekim’de şirketin yeni iPad Pro modellerini duyurması bekleniyor. Ancak, analist Ming-Chi Kuo’ya göre, Silikon Vadisi devinin planlarında daha sonraki bir tarihte duyurulacak olan birkaç ürün daha var.

iPad Mini 5, AirPower Şarj Aleti ve Yeni AirPod’lar 2019’da Gelecek

iPad Mini 5, AirPower Şarj Aleti ve Yeni AirPod'lar 2019'da Gelecek

Şirketin aksesuarlarıyla uğraşmaktan kaçınan Kuo, Apple’ın tartışmalı AirPower şarj aletinin, 2018’in dördüncü çeyreğinde veya 2019’un ilk üç ayında piyasaya sürüleceğine inanıyor. Aynı dönemde, Apple’ın bir çift yenilenmiş AirPod’u piyasaya süreceğini düşünüyor.

Son zamanlarda, çoğu rapor Apple’ın iPad Mini serisi için başka planlarının olmadığını öne sürdü. Kuo’nun son araştırma notuna göre, şirket gerçekten de beşinci nesil bir model üzerinde çalışıyor ve şirketin Mart ayındaki yıllık bahar etkinliğinde bu açıklanabilir.

Ancak, bu bir Pro model olmadığından, aynı tasarımın korunacağı bekleniyor. Bunun yerine, yenileme temel olarak daha güçlü bir işlemci merkezli olacak. Mevcut model artık eskiyen Apple A8 yongasını kullanıyordu.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum