Kategoriler
Haberler

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Gelecek Ay Duyurulacak

Samsung tarafından uzun zamandır beklenen çift ekranlı katlanabilir telefon yakında piyasaya sürülecek. İddialara göre önümüzdeki ayın başlarında resmi Samsung Geliştirici Konferansı’nda ilk tanıtımı yapılacak.

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Gelecek Ay Duyurulacak

Samsung bir kaç gün önce ortaya çıkacak katlanabilir telefon tasarımının animasyonunu gösterdiği bir tweet paylaştı ve tweette geliştirici konferansının sloganı “şimdi ve gelecek arasındaki kavşak” kullanıldı.

Yaklaşan katlanabilir Samsung telefonunu ilk kez duymuyoruz. Şirketin mobil bölüm şefi DJ Koh, geçen ay yapılan bir röportajda, cihazın yılın sonuna doğru gelebileceğini söyledi.

Katlanabilir Samsung telefona dair tüm detaylar önümüdeki 7 Kasım’da San Francisco’da başlayacak olan Samsung Geliştirici Konferansı’nda ortaya çıkabilir. Buna cihazın tasarımı, nasıl çalıştığı ve arayüzü gibi detaylar örnek verilebilir.

Bu arada, eğer bu gelecekçi cihazın neye benzediğini merak ediyorsanız, elimizdeki tek şey, 2014’ten bir ipucu ve bir konsept videosu. Bu katlanabilir telefon ile ilgili fikir elde edinmek için aşağıdaki videoya göz atın: