Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

OnePlus, 29 Ekim’de bir sonraki amiral gemisi telefonunu tanıtacak ve cihaz, teknik özellikleri, fotoğrafları ve fiyatıyla bir Alman perakendeci web sitesinde hali hazırda ortaya çıkmıştı. İşte OnePlus 6T fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi.

OnePlus 6T Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

OnePlus 6T Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Su damlası çentiğinden ekranın altındaki parmak izi tarayıcısına kadar OnePlus 6T hakkında ne beklememiz gerektiğini neredeyse biliyoruz. Şimdi ortaya çıkan bir Geekbench listelemesi sayesinde OnePlus 6T’nin performansı da onaylanmış oluyor.

Beklendiği gibi Qualcomm Snapdragon 845’li ve 8 GB RAM’li OnePlus 6T (A6013), OnePlus 6 da dahil olmak üzere diğer diğer Snapdragon 845 destekli cihazlara benzer şekilde tek çekirdekli işlemci testinde 2387 ve birden fazla çekirdekte ise 8925 puana ulaşıyor

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

OnePlus 6 hâlâ en hızlı Android telefonlar arasında yer alıyor. Hatta fiyatına göre kıyaslandığında en hızlısı denebilir. OnePlus 6T ile bunun bir adım daha ileri taşındığını görüyoruz. Ancak cihaz daha çok ekran gövde oranı ve küçük çentiği ile dikkatleri üzerine toplayacak gibi görünüyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum