Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy A8s Ekranı Çerçevesiz ve Delikli Olacak

Bugün erken saatlerde Samsung, Galaxy A6s ve Galaxy A9s’i (yeni Galaxy A9’un Çin versiyonu) duyurmak üzere Çin’de sahneye çıktı. Ancak, beklenmedik bir hareketle şirket yakında piyasaya sürülecek olan üçüncü bir cihaz, Galaxy A8s’i tanıttı.

Samsung Galaxy A8s Ekranı Çerçevesiz ve Delikli Olacak

Samsung, akıllı telefondan teknik özellikler açısından neler beklenebileceğine dair somut ayrıntılar vermedi, ancak “ilk kez benimsenen” bir teknolojiyle donatılacağını iddia etti. Samsung telefonun detayları üzerinde fazla durmamasına rağmen “gelecekçi” bir tasarıma sahip olacağını belirtti.

Tipster Ice Universe’e göre, bu “ilk kez benimsenen” teknoloji aslında üst köşelerden birinde veya ön taraftaki merkezde bulunan bir ön kamera deliği olacak. Bu ekranın aynı zamanda yeni bir 19.5:9 en-boy oranını da benimseyeceğini gösteriyor. Ekranın geriye kalan ince çerçeveleri ahize ve diğer sensörleri barındırmak için yeterli olacak.

Farklı bir kaynaktan gelen bilgire göre Galaxy A8s Snapdragon 710 yonga setini kullanacak. Bu durumda 3000 mAh pil kapasitesi ve üçlü arka kamera düzeneği gibi iddiaların da doğru olma ihtimali artıyor. Özellikleri dışında telefonun çıkış tarihi için önümüzdeki ocak ayı işaret ediliyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum