Kategoriler
Haberler

Yeni iPad Pro Tasarımı Sızdırıldı!

Bu Salı günü, Apple’ın yeni iPad Pro tabletlerini ortaya çıkarması bekleniyor. Bu iPad Pro’lardan biri 10,5 inç ekranlıyken diğeri 12,9 inç ekrana sahip olacak. Her iki model de yeniden tasarlanacak ve Bloomberg’in yeni bir raporu, tabletlerin Apple iPhone 5‘e tasarım anlamında benzeyeceğini gösteriyor.

Yeni iPad Pro Tasarımı Sızdırıldı!

Yeni iPad Pro Tasarımı Sızdırıldı!
Yeni iPad Pro Tasarımı Sızdırıldı!

Bazı iPhone hayranları hâlâ iPhone 5’in Apple tarafından tasarlanan en iyi görünümlü telefon olduğuna inanıyor. Eğer iPhone 5’deki estetik yeni iPad Pro tabletlere kazandırılacaksa bu karşımıza daha kare hatları olan bir iPad çıkaracak demektir. @OnLeaks tarafından sızdırılan yeni bir görsel bu iddiaları doğrular niteliklere sahip.

Yeni iPad Pro çerçeveleri daha ince olacak ve her iki modelde de herhangi bir çentik bulunmayacak. Apple’ın son iPhone XS ve iPhone XS Max tanıtım etkinliğinde çentiği arka plan görseliyle gizlemeye çalıştığı düşünülürse bu şaşırtıcı değil. Her şeye rağmen iPhone 5 görünümlü iki iPad Pro da uçtan uça ekran tasarımına sahip olacaklar. LCD panel ve USB-C yuvası diğer detaylar arasında.

2018 iPad Pro özellikleri arasında A12X yonga seti bulunuyor. Bu yonga seti 2018 iPhone’larda kullanılan A12 Bionic’in geliştirilmiş bir sürümü olacak. Apple Pencil 2 tanıtımda gösterilecek diğer ürünler arasında. Dünya genelinde zayıflayan tablet satışlarına rağmen iPad tabletler tercih edilmeye devam ediyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum