Kategoriler
Haberler

Lenovo Z5 Pro Sürgülü Kamerası ve Özellikleri

Lenovo, Z5 Pro‘yu 1 Kasım’da yani sadece birkaç gün içinde duyuracak. Cihaz sürgülü kamera mekanizması, yerleşik bir güvenlik yongası ve dört kameraya sahip olacak. İşte Lenovo Z5 Pro sürgülü kamerası ve özellikleri.

Lenovo Z5 Pro Sürgülü Kamerası ve Özellikleri

Lenovo Z5 Pro Sürgülü Kamerası ve Özellikleri

Sürgülü kamera mekanizması manuel olarak çalıştırılacak (Xiaomi Mi Mix 3’teki gibi) ve en son sızıntıya göre altı (veya daha fazla) çift sarmal destek noktasından oluşacak. Buradan kastedilen şey muhtemelen çift sarmal yaylar olacak. Peki neden altı tane? Lenovo bu perşembe günü bazı şeyleri açıklığa kavuşturacak.

Ancak ilk tahminlerin sürgülü kameranın kullanım ömrünü artırması yönünde. Bir kaynağa göre, Lenovo Z5 Pro’nun kamera sürgüsü bu sayede en az 300,000 çalışma döngüsüne sahip olacak. Güvenlik çipine gelince, sızıntıya göre, Google’ın Titan çipi ile benzer seviyede güvenlik sunacak.

https://twitter.com/bang_gogo_/status/1056745068042760192

Bu, biyometrik tanımlama verilerinin çip üzerinde korunacağı anlamına geliyor. Bu nedenle Lenovo Z5 Pro’nun bir ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olacağı yönünde güçlü söylentiler var. Diğer özellikler dört adet kamera, iki önde ve iki arkada (özçekim kamerası 25 MP), 4000 mAh batarya, 6.42 inç AMOLED ekran, 8 GB RAM ve Snapdragon 845 çipseti olarak sıralanıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum