Kategoriler
Apps & Oyunlar

Command & Conquer: Rivals Telefonlara Geliyor!

Command & Conquer: Rivals telefonlara geliyor! Haziran ayında duyurulan Command & Conquer: Rivals’ın mobil oyunu 4 Aralık’ta Android ve iOS cihazlar için yayınlanacak.

Command & Conquer: Rivals 1.8.1 için Android - İndir

Command & Conquer: Rivals Telefonlara Geliyor!

Command & Conquer’ın beta sürümü hali hazırda Google Play Store üzerinden oynanabilir. Bu sayede ücretsiz olarak denemeniz mümkün. EA’in belirttiği gibi, bu telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış gerçek zamanlı bir strateji aksiyon oyunu.

Görünüşe göre EA, Command& Conquer: Rivals‘ı bir sonraki rekabetçi oyun serisine dönüştürmeyi planlamakta. Zira topluluk turnuvaları ve bir şampiyona etkinliği dahil olmak üzere tam bir rekabetçi program ortaya koymaya hazırlanıyor.

C&C: Rivals’da oyuncular her seferinde mevcut savaş ortamının %100’ünde kontrolü sağlayarak zafere liderlik ederler. Bu sistem kendi içinde oyun deneyimine derin bir strateji ve derinlik katıyor. Sahip olduğunuz fraksiyona liderlik etmesi için bir komutan seçiyorsunuz ve bu komutan stratejinizi etkileyebilecek güçlü yeteneklere sahip oluyor.

Google Play Store’da ön kayıt yaptıranlar, Command & Conquer: Rivals’ın içlerinde Titan birimi ile Diamonds ve Credits paketleri bulunan Early Bird Bundle‘ına resmi olarak 4 Aralık’ta sahip olabilecek.