Kategoriler
Haberler

Çentiksiz Tasarımlı ve Üç Arka Kameralı Sony Xperia XZ4 Ortaya Çıktı

Çentiksiz Tasarımlı ve Üç Arka Kameralı Sony Xperia XZ4 Ortaya Çıktı

Telefonun üretici fabrikası CAD’den alındığı iddia edilen Sony Xperia XZ4‘e ait görseller ve 360 derece video sayesinde telefona ait özelliklerle ilgili önemli ipuçlarını elde ettiğimizi söyleyebiliriz.
Bunlar arasında göze çarpanlardan ilki 6.5 inç büyüklüğündeki OLED ekranın çentiksiz olması. Ayrıca markanın ekran büyüklüğünün yanında çok ince çerçevelerle de rakiplerini yakaladığını görebiliyoruz. Diğer bir önemli özellik ise kamera ve lens kaliteleriyle ön plana çıkan Sony‘nin, Xperia XZ4 modelinde bulunan üç arka kamerası. Cihazın ön tarafında ise tek bir selfie kamerası bulunuyor.
USB-C bağlantı noktası bulunan cihazdaki parmak izi sensörünün ise yüksek ihtimal güç düğmesine gömülü olması bekleniyor. Şaşırtan detaylardan biri ise Sony‘nin 3.5mm kulaklık girişine bu modelinde yer vermemesi.
https://www.youtube.com/watch?v=CIr9Sb6S_4U&feature=youtu.be 
Sony yeni telefonlarını 25- 28 Şubat tarihleri arasında Barselona’daki Mobile World Congress sırasında tanıtacak. Xperia XZ3‘ün devamı niteliğinde piyasaya sürülecek Xperia XZ4 ile kullanıcıların karşısına çıkıp çıkmayacağından emin değiliz. Ancak Sony’e başarı getirmesi beklenen bu yeni model hakkında önümüzdeki günlerde daha fala bilgi öğreneceğimizi tahmin ediyoruz.
İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek