Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Wallzy Pro Duvar Kağıdı Uygulamasını Ücretsiz İndirin

Android‘li akıllı telefonlarla uyumlu Wallzy Pro duvar kağıdı uygulaması yalnızca bugün içerisinde ücretsiz indirilebiliyor. Android’li akıllı telefonlar için göze hoş gelen duvar kağıtları bulmak pek de zor değil. Google Play Store’da Wallpapers (Google’ın uygulaması), Zedge ve Muzei gibi çok sayıda başarılı araç mevcut. Bu uygulamalar görevlerini başarıyla yerine getirseler de kişiselleştirme konusunda çok da esnek olmadıkları biliniyor.

Daha kişiselleştirilmiş bir Android deneyimine sahip olmayı seven kullanıcıysanız, Wallzy Pro’yu denemek isteyebilirsiniz. Peki bu uygulamanın farkı ne? Araç kullanıcıya arka planı özelleştirme konusunda yaratıcı bir özgürlük vaat ediyor.

Android: Wallzy Pro Duvar Kağıdı Uygulamasını Ücretsiz İndirin

Wallzy Pro’da bir kısmı uygulamanın kendi grafik uzmanları tarafından oluşturulmuş; 600’den fazla farklı kategori altında 18.000’in üzerinde duvar kağıdı mevcut. Eğer akıllı telefonunuz AMOLED ekrana sahipse, bir miktar pil tasarrufu sağlayacak olan koyu renkli duvar kağıtlarını edinebiliyorsunuz.

Ana ekranınız için uygun bir aday seçtikten sonra, bunu kendi isteğinize göre süsleyebilirsiniz. Görüntünün farklı bir renge sahip olmasını istiyorsanız, Wallzy Pro size RGB dengesini değiştirme ve kendi özelinizi oluşturma imkanı sunuyor. Farklı stiller, renkler ve yazı tipleri ile metin eklemenize izin veren seçeneklerin yanı sıra bulanıklaştırma özelliği de mevcut.

Android 4.1 ve daha güncel işletim sistemi versiyonunu çalıştıran akıllı telefonlarla uyumlu olan Wallzy Pro bugün ücretsiz indirilebiliyor, o nedenle elinizi çabuk tutmanızda fayda var.