Kategoriler
Haberler

Delikli Ekranlı Lenovo Z5s Özellikleri

Lenovo Z5s TENAA tarafından detaylandırılmıştı ve karanlık fotoğraflarda gözyaşı çentiğine sahip gibi görünüyordu. Şimdi bunun bir çentik değil aslında bir delik olduğu ortaya çıktı. İşte Lenovo Z5s’nin net fotoğrafları ile karşı karşıyayız. Hatta bir video bağlantısı bile var.

Delikli Ekranlı Lenovo Z5s Özellikleri

Delikli Ekranlı Lenovo Z5s Özellikleri

Bu delikli bir ekranı olan ilk telefon değil. Ancak deliğin yeri önemli; zira merkezde. Hem Huawei hem de Samsung, ön kamerayı barındıracak olan ekrandaki delik konusunda şu ana kadar ekranın sol üst köşesini tercih etmiş gibi görünüyorlar.

Her ikisinin artıları ve eksileri var. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi, kamera durum çubuğunu fazla rahatsız etmiyor ve bu konumu video görüşmeleri için daha iyi. Ancak durum çubuğunda, bir metnin önizlemesini gösteren bildirimlerde (ör. gelen SMS) kamera metnin bir kısmının okunmasını engelleyecek.

Lenovo Z5s yapılan resmi bir teaser çıkış tarihi için Aralık ayını vaat ediyor. Teknik özelliklere göz attığımızda potansiyel olarak çok ilginç bir telefon olacağını görüyoruz. Lenovo’nun ilk üç kameralı cep telefonu olan ve 6.3 inç ekrana sahip olan bu cihaz, Snapdragon 8150 tarafından desteklenebilir. Ayrıca bir Snapdragon 675 iddiası söz konusu ancak bu konuda sağlam bir bilgi yok.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum