Kategoriler
Haberler

Moto G7 Power’ın Önemli Bir Özelliği Belli Oldu

Geçtiğimiz ay, Lenovo’nun çok sayıda Moto serisinden vazgeçtiğini duyduk. Ancak G serisi, ailenin önemli bir parçası olarak kalacaktı. Bugün Moto G7 Power, XT1955-4 model numarasıyla Tayland’da sertifika aldı. FCC belgesinde ise cihazın 5000 mAh kapasiteli bir pile sahip olduğu ortaya çıktı.

Moto G7 Power’ın Önemli Bir Özelliği Belli Oldu

Moto G7 Power 5000 mAh Bataryayla Geliyor

FCC’deki bilgi cihazın boyutlarını da ortaya çıkardı. Telefonun diyagonali 167 mm olacak ancak asıl ekranı büyük olasılıkla 6.2 inç civarında seyredecek. Moto G7 Power, LED flaşlı bir ana kamera ile birlikte geliyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung'un yeni hepsi bir arada güvenlik çipi

Yeni cihaz, farklı pazarlar için en az dört modele sahip olacak. Çift SIM’li XT1955-1 Brezilya için, hibrit SIM yuvası olan XT1955-2 Latin Amerika için, XT1955-4 aynı zamanda hibrit bir yuvaya sahip ancak NFC yok, XT-1955-7 modeli ise NFC desteğine sahip.

Moto G7 Power özellikleri arasında 5000 mAh batarya kapasitesi oldukça dikkat çekiyor. Bu zamana kadar Asus ZenFone Max Pro ile 5500 mAh pil seviyesini görmüştük ve cihaz yaklaşık 1700 TL ile alınabilir bir seviyede seyretmeye devam ediyor. Moto G7 Power kullanıldığı çipsete bağlı olarak bu anlamda Max Pro’nun rakibi olabilir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone yakında doğrudan ödemeleri kabul edebilir

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum